Доставка

 Замовлення:

1. зателефонуйте за номером +38(067) 443 0951, +38 (066) 711 3316 та створіть замовлення відразу, в цьому випадку окрім швидко створеного замовлення, Ви ще й зможете отримати консультацію, що до вибору товарів в кваліфікованого спеціаліста.


2. Створіть замовлення на сайті, заповнивши обрану форму, для замовлень і менеджер магазину з Вами зв'яжиться протягом доби для підтвердження замовлення.


 Доставка:

Доставка замовлених в нашому магазині товарів може бути здійснена в наступний спосіб:

1. Адресна доставка

Адресна доставка, службою доставки від нашого магазину здійснюється за попередньою домовленістю під час оформлення замовлення з менеджером магазину. (для оформлення замовлення Вам потрібно вказати ваші персональні дані, № телефону, та адресу для доставки обраного вами замовлення).
 В такий спосіб доставка здійснюється в наступні міста: Київ, Житомир, Львів, Рівне, Одеса. Вартість доставки складає 500 грн, в прилеглі населені пункти до вказаних міст, вартість узгоджується окремо.

2. Нова пошта, доставка по всій Україні.

Доставка до відділень компанії перевізника "Нова пошта", та кур'єром компанії за вказаною адресою, здійснюється за тарифами перевізника які можна переглянути на сайті https://novaposhta.ua/ , або дізнатись в нашого менеджера.

3. Само вивіз з нашого магазину:

Шановні відвідувачі, звертаємо вашу увагу на те, що весь асортимент товарів представлених на сайті знаходиться на складі, але не може бути виставлений на вітрині магазину, тому для самостійного вивозу обраного вами товару просимо вас попередньо узгодити ваш візит з менеджером.